Home  > PC Parts  > Peripherals  > Monitors  > Monitors > Samsung Odyssey G5 34in UWQHD 165Hz FreeSync Curved Gaming Monitor (LC34G55TWWEXXY) - OPENED BOX 93435
Samsung Odyssey G5 34in UWQHD 165Hz FreeSync Curved Gaming Monitor (LC34G55TWWEXXY) - OPENED BOX 93435
34" Curved (1000R) Ultra WQHD (3440×1440) monitor with 165Hz refresh, 1ms MPRT, AMD FreeSync Premium, HDR10, VA panel, 250cd/m² brightness, Flicker-Free & Eye-Saver modes for immersive gaming.
  • 61588_thumb_P_1640221918094
  • 61588_thumb_P_1640221866812
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Want a stock alert?
Please enter a valid email address
   Your Store   Question Mark
Your store is set to:
Check live stock level
Bell  Stock Levels May Vary
Stock is different at each store. To secure your item, order online.
Walk-ins are still welcome but stock isn’t guaranteed.
Icon  Product condition:  OPENED BOX
  • Product Name: